"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Київській області збираються почати будівництво міста-супутникаБіля села Микуличі Бородянського р-ну Київської області в 2017 році планується початок реалізації проекту міста-супутника.

Про це заявив генеральний директор девелоперської компанії "Фірма "Т. М. М." Микола Толмачов.

Повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Передбачається будівництво майже 1 млн кв. м житла.

"Цим проектом ми запропонуємо ринку нову технологію – швидкомонтовані будинки. Але не щитові канадські, а кам'яні українські",
- сказав Толмачов.

За його словами, в даний час компанія оновлює проект і готується до його презентації та початок будівництва в квітні поточного року.

За його словами, вартість 1 кв. м в житлових об'єктах з готовим ремонтом буде коштувати близько $300-320. При цьому собівартість будівництва в структурі ціни 1 кв. м складе близько $220, інженерна та соціальна складові – близько $50.

Згідно з даними "Т. М. М.", місто-супутник в селі Микуличі буде розташоване на території площею понад 420 га і розраховане приблизно на 20 тис. жителів

Концепція передбачає квартальну забудову території житловими будинками середньої поверховості і таунхаусами. Загальна площа житлової нерухомості становить близько 970 тис. кв. м.

Компанія "Т. М. М." виступає інвестором-підрядником проекту, а також власником землі.

Згідно з даними єдиного держреєстру юросіб і фізосіб підприємців на 15 лютого 2016 року, часткою 100% у статутному капіталі "Фірми "Т. М. М." володіла TMM Real Estate Development plc (Кіпр). Статутний капітал "Т. М. М." становить 747,79 млн грн, її кінцевим бенефіціаром і генеральним директором є Толмачов.

За матеріалами: www.bagnet.org

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини