"Підтримати"
Новини
Всі новини

Відвертий телепроект "Давай поговоримо про секс". Ефір від 06.02.2017

Откровенный телепроект "Давай поговорим о сексе". Эфир от 06.02.2017

Секс займає дуже важливе місце в житті кожної людини. Як не крути, а це природний потяг, контрольований за допомогою гормонів в нашому організмі. Однак, незважаючи на всю гостроту та важливість питання сексу і інтимних відносин, відкрито говорити про це наважуються лише одиниці.

З метою більш широкого висвітлення питання сексуальних відносин і сексуального виховання в суспільстві канал СТБ запустив проект Давай поговоримо про секс. У цьому ток-шоу немає місця незручністі і сором'язливісті. Тут обговорюються реальні життєві ситуації, з якими стикалися або можуть зіткнутися багато людей і соромитися тут нічого.

Дивіться сьогодні:

Після народження дитини, інтимне життя пари практично зникло. А все тому, що Олена боїться, що малюк може застати їх під час сексу. Чоловік впевнений, що це просто відмовки, щоб уникнути близькості з ним. Експерти шоу допоможуть розібратися подружжю і розкажуть, як реагувати, якщо ваша дитина стала свідком сексуальної сцени? Сьогодні ви дізнаєтеся, як психологічні травми, отримані в дитинстві, повністю руйнують сексуальне життя у дорослому віці і чому з появою дитини у деяких подружніх пар пропадає секс?


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини