"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Харкові дорожчає проїзд у громадському транспорті


Сьогодні в метро Харкова з'явилися оголошення, які говорять про підвищення цін на електротранспорт.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на vgorode.ua

Підприємства наземного електротранспорту а також метрополітену будуть просити Харківського міського голову підняти тариф на проїзд: метро - до 4 гривень, для тролейбусів і трамваїв - до 3 гривень.

Колективи, адміністрації та профспілкові комітети підприємств міського наземного електротранспорту та Харківського метрополітену звернулися до харків'ян з проханням підтримати підвищення цін на электротранпорт.

Причини - зростання мінімальної заробітної плати з 1600 до 3200 грн. з 1 січня 2017 р. зокрема, в оголошенні сказано: "Законом України "Про державний бюджет на 2017 року" з 1.01.2017 передбачено збільшення мінімальної заробітної плати з 1600 грн до 3200 грн., що призведе до збільшення фонду оплати праці підприємства і збільшення обов'язкових відрахувань у 2 рази.Крім того, набуває чинності постанова НКРЭКУ від 24.11.2016 р. №2021 "Про внесення змін до постанови Нацкомісії регулювання електроенергетики України від 11.03 .2010 р. №218", що виключає міськелектротранспорт з переліку організацій, яким тариф на електричну енергію встановлено на рівні тарифів для населення, що спричинить збільшення тарифу на оплату електроенергії з 1,29 грн. до 2,2086 грн.

За рахунок зазначених збільшень значно зростуть експлуатаційні витрати підприємства, виникне заборгованість по заробітній платі, а також оплату за спожиту енергію.

"Просимо Вас поставитися з розумінням і підтримати підвищення тарифів на проїзд, що значною мірою сприятиме забезпеченню безпеки і регулярності пасажирських перевезень міським електротранспортом у подальшому", - зазначається в оголошенні.

Позицію транспортників підтвердив прес-секретар КП "Харківський метрополітен" В'ячеслав Хитрин. У прес-службі Харківської міської ради інформацію про звернення підтвердили.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини