"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні виявлені порушення на кожному четвертому будівництві

19:20, 26 гру 2016
1 473


З початку року державна архітектурно-будівельна інспекція України провела 22 тис. перевірок дотримання забудовниками містобудівного законодавства, за результатами яких виявила порушення на 5,5 тис. об'єктів і стягнула штрафів на суму 273,3 млн грн.

Про це заявив в ході брифінгу глава відомства Олексій Кудрявцев, повідомляє УНІАН.

"З початку 2016 року ми здійснили 22 тисячі перевірок і виявили порушення на 5,5 тисячі об'єктів. Тобто інспекція показала, що кожне четверте будівництво ведеться з порушеннями, тоді як в 2015 році з порушеннями велося кожне третє. Відповідно, незаконного будівництва у порівнянні з 2015 роком стало менше. За результатами перевірок Держархбудінспекція стягнула штрафів на суму 273,3 млн грн",
- сказав Кудрявцев.

За його словами, найбільшу кількість порушень зафіксовано в Одеській, Київській і Вінницькій областях. Також Кудрявцев повідомив, що за 2016 р. відомство зареєструвала і видала 4,73 тис. дозвільних документів на будівництво об'єктів IV і V категорій складності, тобто великих житлових комплексів та техногенно небезпечних об'єктів, тоді як в 2015 р. було видано 4,1 тис. таких документів.

Для порівняння - в 2015 р. Держархбудінспекція провела понад 17 тис. перевірок, за результатами яких виявила порушення на 5,5 тис. об'єктів.

За матеріалами: biz.liga.net

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини