"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Херсонській області виявлено вірус пташиного грипу

В Херсонской области обнаружен вирус птичьего гриппа

Фахівці ветеринарної медицини зареєстрували випадок гострого вірусного захворювання – пташиного грипу в Херсонській області.

Про це повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, передає Infokava.com з посиланням на wz.lviv.ua

Згідно з інформацією, ветеринари зафіксували загибель від пташиного грипу різних видів птиці в особистих підсобних господарствах і селі Новоолександрівка Каланчацького району. Всього, за попередньою інформацією, у домашніх господарствах у цьому населеному пункті утримується близько 4,5 тис. голів птиці різних видів.

З метою координації дій з локалізації і ліквідації спалахів пташиного грипу Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Каланчацькій райдержадміністрації провела засідання та затвердила план дій з ліквідації хвороби, визначила межі епізоотичних вогнищ, зон захисту та нагляду. У вогнищах захворювання проводяться заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника пташиного грипу.

Останні випадки пташиного грипу в Україні були зареєстровані у 2008 році в Криму (4 випадки). Грип птиці — гостра вірусна інфекція птахів, яка характеризується загальною слабкістю, набряками, ураженням респіраторних органів і шлунково-кишкового тракту. Пташиний грип завдає значної економічної шкоди як державі, так і виробникам.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме