"Підтримати"
Новини
Всі новини

Хокейній команді України в Мінську доведеться змагатися з хокеїстами з окупованого Криму

Хоккейной команде Украины в Минске придется соревноваться с хоккеистами из оккупированного Крыма

З 2 по 4 листопада 2016 у Мінську буде проходити міжнародний турнір по хокею «Minsk Cup Autumn-2016». В турнірі планує взяти участь команда з України ХК «Київ». Серед учасників турніру значиться й команда ХК «Піонер» (м. Сімферополь).

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на заяву нардепа Юрія Левченка у Фейсбук

Важливо, що ще минулого тижня на сайті організатора турніру значилося, що команда ХК «Піонер» представляє Російську Федерацію. Те, що зараз, через скарги, з сайту прибрали "РФ" – по-суті нічого не змінює.

ХК «Київ» є відділенням хокею Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Школа спорту», яка є комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

"То ж направив депутатські звернення Міністру молоді та спорту України та Міністру закордонних справ України з проханням провести роз’яснювальну роботу з мером столиці та пояснити Віталію Кличку, що під час окупації Криму українські спортсмени мають бойкотувати будь-які турніри та змагання на яких виступають спортсмени з Криму, які офіційно заявляють, що вони з "РФ". Дивно, що він сам цього не розуміє без додаткових пояснень..."
- йдеться в повідомленні

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме