"Підтримати"
Новини
Всі новини

Учасник АТО віддав свою довгоочікувану квартиру молодому колезі

Участник АТО отдал свою долгожданную квартиру молодому коллеге

Командир бригади отримав в новому будинку під Києвом для своєї частини одну квартиру. Квартиру взагалі виділяли керівники в розрахунку на нього, він стоїть у черзі, учасник АТО, 20 років календарної вислуги, вже доросла дочка, на другому курсі вишу, а своєї квартири немає - знімає на самій околиці на Виноградарі.

Дивовижною історією ділиться журналіст Юрій Бутусов

Комбриг подивився список черговиків у своїй частині - там десятки імен. І... замість себе наказав оформити документи на іншого черговика - одного з кращих бойових офіцерів, командира роти, який теж був в АТО і зараз продовжує там нести службу, і був поранений в 2014-му, і у нього маленька донька.

Начальство полаялося, мовляв, хоче ще одну квартиру отримати таким чином, адже немає ще однієї... Але все-таки подумали, зрозуміли і підтримали. І молодий капітан приїхав на два дні з АТО і урочисто отримав квартиру - президент особисто вручив ключі. Сказати, що шокований ротний - нічого не сказати. Але ж заслужив, заслужив.

"От як у нас так все дивно замішано - і бардак, і дурість, і купа проблем - і тут же дивне благородство, доброта, взаємодопомога.
І я впевнений, що у цьому хаосі ми зуміємо зрости до вершин і самоорганізації і людського духу."
- пише Бутусов

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме