"Підтримати"
Новини
Всі новини

Під Києвом будують небезпечний хімзавод

19:42, 03 жов 2016
3 335
Под Киевом строят опасный химзавод


У селі Петровське, яке знаходиться під Києвом у Києво-Святошинському районі, місцеві мешканці забили на сполох. Деякий час вони не розуміли чому біля місцевого саду величезна територія огороджена парканом, а ним стоять будівельні крани.

В їх зеленому і привабливому, з точки зору будівництва і продажу заміського житла, селі вирішили побудувати хімічне підприємство по дослідженню вірусів і виробництва протимікробних препаратів. Про йдеться у колективному листі жителів с. Петровське, яке вони надіслали в редакцію.

Земля, як стверджують жителі, була куплена ТОВ «ЄВРО ФАРМА ІНТЕРНЕШНЛ». Мова йде як мінімум про 4 гектари, призначених для будівництва господарських споруд, але ніяк не для хімічних підприємств.

«Ми категорично проти того, щоб у нас під вікнами створили розсадник хвороб і вірусів. Ми категорично проти того, щоб тут працював хімічний завод. Ми, як територіальна громада не давали своєї згоди на таке сусідство. Органи місцевої влади та представники компанії «ЄВРО ФАРМА ІНТЕРНЕШНЛ» не інформували нас про свої наміри»,
- пишуть жителі с. Петровське.

У листі вони попросили віддати гласно проблему й зажадали від свого сільського голови Антона Овсієнка пояснень з цього приводу.

Згідно з даними реєстру Мін'юсту, ТОВ «ЄВРО ФАРМА ІНТЕРНЕШНЛ» була зареєстрована в Києві в кінці 2009 року. І дійсно, серед видів діяльності даного підприємства (як і писали місцеві жителі села, - ред.): Дослідження і експериментальні розробки у сфері біотехнологій, робота з фармацевтичними препаратами.

Засновником компанії числиться якийсь Хорани Іссам Салах – він же і кінцевий бенефіціар.

Керівником «ЄВРО ФАРМА ІНТЕРНЕШНЛ» значиться також осіб з екзотичним прізвищем Ваари Бассем (з кінця 2014 року).

Под Киевом строят опасный химзавод


Зовсім несподівано виявилося, що особистість Хорани Иссама Салаха досить відома, особливо в Казахстані.

Так, місцеві ЗМІ зазначають, що за національністю він палестинець і вважається одним з сірих кардиналів казахстанської опозиції.

Казахстанська преса називає Хорани прихильником ідей радикального ісламу і ставить йому масу злочинів (рейдерство).

Станом на сьогодні, він нібито залишив Казахстан з-за кримінальних справ, але, як бачитися, почав бізнес в Україні.

Продовження слідує...

За матеріалами: from-ua.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме