"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Києві з'явиться унікальний громадський транспорт - трамвай-електричка

В Киеве появится уникальный общественный транспорт - трамвай-электричка

На виставці InnoTrans 2016 в Берліні досягнуто домовленості про створення робочої групи німецьких фахівців, яка через тиждень розпочне роботу над аналізом стану та перспектив проекту tram-train в Києві

Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, передає Infokava.com з посиланням на espreso.tv

"Tram-train - концепція, згідно з якою трамваї можуть використовувати інфраструктуру залізниць нарівні зі звичайними поїздами. Таким чином стає можливим створення комбінованих транспортних систем, що поєднують переваги обох видів транспорту (трамваїв і поїздів залізниць)"
, - зазначив Сагайдак.

"На сьогодні існує концепція маршруту від ж/м Троещина – ж/м Березняки до ст. Караваєві Дачі з заїздом в трамвайне депо ім. Шевченка. Від вул. Милославської до станції "Троєщина-2" tram-train рухатиметься по існуючій трамвайній лінії вздовж вул. О. Бальзака. Далі, використовуючи залізничну інфраструктуру, транспорт рухатиметься по півколу міської електрички до станції "Караваєві Дачі", від якої буде реалізовано можливість заїзду до трамвайного депо ім. Шевченка."
- додав заступник Кличка.

"Такий трамвай зможе повести пасажирів як по трамвайним коліям, так і по залізничним. Це дуже зручно. Ми покладаємо великі надії на цей проект, адже розрахунки на транспортній моделі показують дуже високий попит на цей маршрут. Важливо, що виїхавши на залізничну колію team-train може розвивати швидкість до 120 км/год, що робить цей транспорт дуже ефективним."
- говорить Ілля Сагайдак.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме