"Підтримати"
Новини
Всі новини

Замість гаража у центрі Харкова виросла 9-поверхівка

Вместо гаража в центре Харькова выросла 9-этажка

У центрі Харкова чоловік замість гаража збудував 9-поверхівку без жодного дозволу, і тепер намагається узаконити через суд.

Підприємець купив гараж і спершу побудував замість нього 3-поверховий будинок. А потім добудував іще 6 поверхів.

“До п’ятого поверху було повільно, а решту вигнав за місяць. Наскільки я знаю, я тут не бачив гарного фундаменту”, – каже місцевий житель Микола.

У мерії стверджують, що будівництво незаконне і небезпечне.

“Житловий будинок, який не відповідає будівельним нормам, який побудовано без авторського та технічного нагляду, без дозвільних документів”, – характеризує споруду директор департаменту територіального контролю Харківської міськради Олексій Калина.

У міськраді кажуть, що давали власнику дому час усе виправити, але він ним не скористався. Тож у мерії обіцяють знести будівлю.

У прокуратурі теж обіцяють знести дім. Для цього вже подали кілька позовів до господарського суду.

“Про зупинення незаконного будівництва, по-друге, про знесення незаконно збудованих поверхів, а в подальшому, вже з урахуванням суми завданих збитків, будемо вирішувати питання щодо кримінальноі відповідальності”, – пообіцяв прокурор Олег Шитиков.

Під незаконну забудову чоловік захопив іще понад 20 соток землі і жодного разу за 10 років будівництва не сплатив ні за оренду, ані земельний податок. Тож чиновники паралельно підраховують, скільки він заборгував.

Власник Тигран Хамоян винним себе не вважає.

За матеріалами ТСН УКРАЇНА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини