"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські конструктори показали новітній протитанковий комплекс

Украинские конструкторы показали новейший противотанковый комплекс

На офіційній сторінці ГККБ «Промінь» у Фейсбуці було розміщено відео з випробувань нового протитанкового ракетного комплексу РК-3 «Корсар». Зокрема, демонструється стрільба з верстата і бруствера з рухомим і нерухомим цілям. Крім того, показана відносна безпека «Корсара» при обстрілі – на відео демонструється вибух при попаданні кулі калібру 7,62 мм у ракетний двигун.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на military-informant.com

Перший прототип протитанкового ракетного комплексу РК-3 «Корсар» був показаний Державним Київським конструкторським бюро (ГККБ) «Промінь» у 2006 році. Перші випробування «Корсара» відбулися в 2013 році, а в минулому році державний концерн «УкрОборонПром», до складу якого входить ГККБ «Промінь», оголосив про успішне завершення розробки нового ПТРК.

ПТРК РК-3 «Корсар» складається з трьох основних складових: контейнера з ракетою РК-3, пускової установки, оснащеної оптичним та інфрачервоним прицілами, і верстата. При цьому комплекс може використовуватися як з верстатом, маса якого становить 6,3 кг, так і без нього – в такому разі стрільба ведеться з бруствера.

Максимальна дальність ураження цілі за допомогою «Корсара» складає 2,5 км (це відстань ракета долає за 12 с). Ракета РК-3 має напівавтоматичну систему наведення і управляється за допомогою лазерного променя. Для РК-3 «Корсар» розроблені три типи боєприпасів: тандемний кумулятивний з бронебійністю не менше 550 мм за динамічним бронею; осколково-фугасний з бронебійністю 50 мм, а також термобаричний, призначений для знищення живої сили противника в укриттях.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини