"Підтримати"
Новини
Всі новини

За два роки до Криму зайшли 97 кораблів під українським прапором

За два года в Крым зашли 97 кораблей под украинским флагом

З 24 липня 2014 року зафіксовано 602 входження суден до портів та терміналів Криму, з них 505 – під іноземними прапорами, 97 суден під прапором України.

Про це стало відомо з відповіді Міністерства інфраструктури України на запит користувача «Доступу до правди», передає Infokava.com

Щодо українських суден, то з окрема в Керченський порт зайшло 44 судна, у Феодосійський – 2, у Севастопольський – 25, Євпаторійський – 2, Чорноморський – 4, Ялтинський – 20.

Щодо інформації про заходження суден під іноземним прапором, то у Керченський порт зайшло 230 суден, у Феодосійський – 32, у Севастопольський – 205, Євпаторійський – 4, Ялтинський – 29.

Як можна побачити з переліку, до портів Криму заходили судна з Росії, Мальти, Італії, Панами, Белізу, Кореї, Сінгапуру, Сьєра Леоне, Молдови, Танзанії, Туреччини, Великобританії тощо.

Згідно з відповіддю на запит, Міністерство щотижнево отримує інформацію заходження суден до портів та терміналів АР Крим з 23 липня 2014 року за допомогою системи ДУ «Держгідрографія», бази даних Командування Військово-Морських Сил ЗСУ України, БФ «Майдан закордонних справ» та за результатами перевірок суден у портах України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини