"Підтримати"
Новини
Всі новини
/

ТОП 6: Міфи про кондиціонер

ТОП 6: Мифы о кондиционере


Будь-яка технічна новинка, що з'являється на ринку, викликає масу суперечок. Часто брак інформації про той чи інший продукт веде до того, що ноу-хау поступово починає обростати різного роду домислами. І хоча кондиціонери не є новим досягненням, міфи і легенди про них не перестають згущувати фарби над цими досить нескладними видами техніки.

Міф №1. Кондиціонер - задоволення не з дешевих

Насправді ... останнім часом на український ринок прийшло багато іноземних компаній, які ведуть активну боротьбу за лідерські позиції.

Покращуючи технічні характеристики, виробники шукають нові шляхи по оптимальному співвідношенню таких параметрів як ціна-якість. Не варто забувати, що основна функція спліт-системи - охолоджувати повітря, і якщо орієнтуватися на дане призначення, то можна легко підібрати для себе модель з простим набором функцій за оптимальною ціною.

Міф №2. Кондиціонер споживає багато електроенергії

Насправді ... потужність, яку видає кондиціонер і потужність, яка ним споживається - не одне і теж. Варто відзначити, що сучасні спліт-системи споживають електроенергію в рази менше (приблизно від 2,5 до 6 кВт / год), ніж видають.

Наприклад, кондиціонер, розрахований на площу 20-25 кв.м., витрачає приблизно 0,5-0,8 кВт / год, тоді як праска споживає 2,0-0,5 кВТ / год. При виборі спліт-системи слід звернути особливу увагу на показник клас енергоспоживання. Найекономічнішими вважаються кондиціонери класу "А".

Міф №3. Кондиціонер буде шуміти

Насправді ... сучасні спліт-системи практично безшумні. Найтихіші з них видають шуми в 20 Дб, що можна порівняти з ледь по%new_author=Ольга Малахова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини