"Підтримати"
Новини
Всі новини

До збірки новітнього українського літака приєднається Азербайджан

К сборке новейшего украинского самолета присоединится Азербайджан

Літаки Ан-178, які купила авіакомпанія Silk Way Airlines, будуть вироблятися в Україні, але остаточна збірка буде виконуватися в Азербайджані.

Про це заявив президент "Антонова" Михайло Гвоздьов під час сьогоднішньої прес-конференції в аеропорту "Антонов" (Гостомель), передає Infokava.com з посиланням на ЦТС.

"Виробництво Ан-178 буде налагоджено в Україні, а остаточна збірка буде проводитися в Азербайджані. Всі технології, робочі місця залишаються в нашій країні. Це дуже важливо"
, – зазначив Михайло Гвоздьов.

Нагадаємо, що в травні 2015 року азербайджанська компанія Silk Way Airlines і "Антонов" уклали угоду на поставку 10 літаків Ан-178. Як уточнив Михайло Гвоздьов, в минулому році був підписаний протокол про наміри, а контракт у цьому році.

"Рік тому ми підписали з азербайджанськими партнерами протоколу про наміри. Після цього ми рік працювали, обговорювали вигляд літака, обговорювали комплектацію. Через рік ми підписали так званий твердий контракт і вже отримали передоплату"
, – відзначив глава "Антонова".

Як заявив Михайло Гвоздьов, за умовами контракту перші два літаки Ан-178 будуть поставлені в Азербайджан в середині 2018 року. При цьому глава "Антонова" не назвав дату поставки інших екземплярів, пославшись на комерційну таємницю.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме