"Підтримати"
Новини
Всі новини

На АЗС Франції закінчився бензин

08:42, 24 травень 2016
2 297
На АЗС Франции закончился бензин

У Франції акції протесту призвели до нестачі палива: у заправок утворюються довгі черги з автомашин. Багато хто купує бензин про запас.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на facenews.ua

Найбільше від акцій протесту та блокування нафтопереробних заводів постраждав північний захід країни, де постачання палива майже припинилися. Водії змушені їздити від заправки до заправки в пошуках бензину.

У містах Нанті, Ренні і Бресті водії вимушені чекати близько години, щоб заправитися. При цьому з-за черг на дорогах утворюються пробки.

Страйки у Франції регулярно спалахують в останні кілька місяців через реформи, що проводяться урядом соціалістів.

В останні дні акції протесту пов'язані з реформою ринку праці, яка позбавить працівників ряду соціальних гарантій та частини доходів.

Уряд наполягає на реформі, бо вона повинна пожвавити економіку країни і її ринок праці. Франція страждає від високого рівня безробіття.

Президент Франсуа Олланд не готовий відмовитися від реформи навіть на тлі падіння свого рейтингу і акцій протесту в країні.

За даними уряду, 1,5 тисячі з 12 тисяч автозаправних станцій країни залишилися без палива ще у вихідні. Нових даних поки немає.

Нафтова компанія Total повідомила, що на 509 з її 2,2 тис. заправок або вже немає палива, або є перебої з його постачанням. Кількість таких заправок в останні дні стрімко зростає.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини