"Підтримати"
Новини
Всі новини

Даля Грібаускайте звернулася до українців з проханням не засмучуватися через результати референдуму в Нідерландах. ВІДЕО

Даля Грибаускайте обратилась к украинцам с просьбой не расстраиваться из-за результатов референдума в Нидерландах. ВИДЕО

У мережі виник ажіотаж навколо відеозвернення президента Литви Далі Грібаускайте до українців, в якому вона закликає жителів України не впадати у відчай через провальний результат референдуму з питання асоціацію з Євросоюзом.

Відеозвернення Грібаускайте опубліковано на каналі YouTube «Європейської правди», повідомляє Infokava.com з посиланням на amn.com.ua

«Сьогодні ми почули про результати референдуму в Нідерландах. Ми всі б хотіли, щоб вони були іншими. Однак зараз не час втрачати надію або ставити під сумнів європейський вибір України. Ніхто не може стояти на шляху України до Європи, тому що Україна завжди була в Європі і завжди там залишається»
, — підкреслила Грібаускайте.

«Положення угоди про вільну торгівлю де-факто вже вступили в силу. Процес інтеграції може зайняти більше часу, ніж ми думали. Однак кінцевий результат зрозумілий, він був визначений на Майдані»
, — підкреслила литовський президент.

«Немає сумнівів, що майбутнє України-в руках кожного українця. Сьогодні ми повинні стати більш об'єднаними і рішучими, готовими до реформ, інтеграції та нової європейської України»
, — зазначила Грібаускайте.

Відео з співчуваючою заявою президента Литви швидко поширилося по мережі і викликало, в основному, позитивну реакцію інтернет-користувачів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме