"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Іспанії сталася найбільша крадіжка картин - збиток перевищує 30 млн євро

В Испании произошла самая крупная кража картин - ущерб превышает 30 млн евро

В Мадриді вкрали картини Френсіса Бекона на суму 30 мільйонів євро. Шедеври зникли з будинку друга і спадкоємця знаменитого британського експресіоніста, який помер у столиці Іспанії в 1992 році.

Крадіжка була здійснена ще в червні, проте відомо про неї стало тільки зараз, повідомляє Infokava.com з посиланням на РІА Новини

Мова йде про саму велику крадіжку картин в Іспанії за кілька десятиліть. Як повідомляється, шедеври викрали з будинку людини з ініціалами J. C. B. (його повне ім'я не вказується), іспанця за національністю, друга і спадкоємця Бекона, який помер у Мадриді в 1992 році. Причому крадіжка була здійснена в тихому і добре охоронюваному районі столиці (будинок розташований недалеко від будівлі іспанського сенату) ще в червні, проте відомо про неї стало тільки зараз.

Злодії скористалися тим, що в будинку протягом кількох годин нікого не було. При цьому ні портьє будинку, ні сусіди нічого не бачили. У будинку немає камер спостереження, хоча цей район постійно патрулюють поліцейські. Злочинці змогли заблокувати сигналізацію і не залишили жодних відбитків. З дому крім картин були винесені інші цінності.

Власник картин звернувся в поліцію із заявою одразу після пограбування, при цьому про сам факт крадіжки ні він сам, ні поліція все це час не повідомляли ЗМІ. Пошуки ведуться як в Іспанії, так і за її межами, але поки безрезультатно. За основною версією, картини все ще перебувають в країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини