"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дорожній контроль заплатить 5000 грн тому, хто доведе, що переслідуваний поліцією БМВ їхав 190 км/год

Дорожный контроль заплатит 5000 грн тому, кто докажет, что преследуемый полицией БМВ ехал 190 км/час

"Дорожній контроль" оголошує премію в розмірі 5000 гривень тій людині, хто надасть докази тверджень, що переслідуваний поліцією автомобіль БМВ їхав зі швидкістю 190 км\год.

"Нагадаємо, що у ЗМІ поширюється дезінформація, що нібито п'яні мажори тікали від поліції на швидкості 190 км\год. Цю інформацію дав радник глави МВС Антон Геращенко."
- йдеться в повідомленні ДК

Читайте на Infokava.com: Подробиці нічної погоні зі стрільбою у Києві

"Незважаючи на те, що тисячі громадян впевнені, що автомобіль їхав 190 км\год, жодних доказів цих слів надано не було. У зв'язку з цим, "Дорожній контроль" готовий заплатити 5000 гривень тому, хто підтвердить слова Антона Геращенка. Очевидно, що брехлива інформація була опублікована з метою сформувати у громадськості негативну думку про водія і пасажирів БМВ,"
- вважають активісти

Насправді, на думку журналістів ДК, поліція м. Києва, перевищила свої службові повноваження та просто вбила людину. Щоб не викликати на себе агресію і звинувачення, була запущена дезінформація з метою очорнити водія і пасажирів БМВ і відбілити співробітників поліції. Вже пішли третю добу, але МВС досі не опублікувала відео з реєстраторів патрульних машин. Запис повністю підтверджують злочинні дії поліції.

Читайте на Infokava.com: Родичі загиблого в нічний гонитві хлопця вважають дії поліції свавіллям

"Докази руху переслідуваного поліцією БМВ в ніч з 6-го на 7-е лютого зі швидкістю 190 км\год просимо надсилати на адресу roadcontrol.ua@gmail.com."

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини