"Підтримати"
Новини
Всі новини

Куди зникають обіцяні Порошенком «бойові тисячі» українських військових?

Куда исчезают обещанные Порошенко «боевые тысячи» украинских военных?

За бої з терористами на передовій військові не отримують ані копійки, хоча їм належить, так звана, «бойова тисяча». У Міноборони звітують, що гроші справно видають, однак з запізненням. Мовляв, у всьому винна бюрократія.

«Якушев, тримайся!» — з таким гаслом журналісти виступили на захист прес офіцера 14-ої бригади.

Його з передової у Мар'їнці перевели в тил. Це сталося після того, як він озвучив проблему з відсутністю виплат так званої «бойової тисячі». Це обіцяна президентом премія, яку призначають за участь у боях.

Питання «бойової тисячі» цікавить усіх військових на передовій. Боєць із позивним Сірий у Мар'їнці нещодавно отримав поранення у руку. Зараз лікується у Львові. Участь у боях брав неодноразово, але премії за це не отримав жодного разу.

У Генштабі говорять, що гроші виплатять — це лише питання часу, адже необхідно оформити документи. Затримки бувають через помилки у паперах.

Списки на винагороду проходять 6 штабів: роти, батальйону, бригади, потім вирушають на штаб сектору, генштаб АТО і лише звідти на Київ, а вже зі столиці за такою ж схемою повертається підтвердження.

Аби з'ясувати, де гроші, і чи були бої, за які бійці вимагають премії, штаб призначив перевірку у 14-й та 93-й бригадах. Вони стоять у найгарячіших точках на околицях Донецька.

Щоб бійці не спокушались на підробку паперів, у Міноборони з нового року підняли зарплати та змінили систему їх нарахування.

Утім, у відомстві наголошують, що «бойову тисячу» не скасовують і за два місяці планують виплатити понад 3 мільйони 881-му військовому.Військова панорама

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини