"Підтримати"
Новини
Всі новини

ЗМІ: Міністр освіти погрожує викрити БПП і назвати імена корупціонерів

СМИ: Министр образования грозится разоблачить БПП и назвать имена коррупционеров

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт готовий назвати прізвища головних корупціонерів з оточення Петра Порошенка. На такий крок Міністр готовий піти у тому випадку, якщо пропрезидентська фракція не підтримає його кандидатуру на посаду керівника Міносвіти після відставки уряду.

Про це виданню МИР повідомили в оточенні Міністра освіти.

«Сергій Миронович зробив дуже багато для реформи вищої освіти. Жоден з міністрів не робив стільки роботи за такий короткий проміжок часу. Він повинен залишитися на посаді міністра, інакше наслідки для Президента і його команди будуть плачевними»,
— поділився планами один з наближених до Міністра співробітників Міносвіти.

Співрозмовник видання «СВІТ» стверджує, що, якщо президентська сила не висуватиме кандидатуру Сергія Квіта на посаду міністра, Квіт готовий виступити публічно і назвати прізвища осіб з оточення Президента, причетних до корупції.

«Ми дуже чекаємо остаточного рішення фракції «БПП». Сподіваюся, у членів президентської команди вистачить мудрості і розуміння того, що Сергій Квіт на своєму місці і міняти його ні в якому разі не можна»
, — говорить джерело.

В оточенні Президента таку позицію команди Сергія Квіта вважають відвертим шантажем.

«Якось несерйозно звучать заяви Міністра. Виходить, що корупціонери начебто і є, але якщо його залишать міністром, то він ці прізвища так і не назве? Це називається приховуванням злочину: коли людина знає про злочинця, але про нього навмисно замовчує»
, — повідомило виданню «МИР» джерело в Адміністрації Президента.

У «БПП» інтригу навколо посади міністра називають не інакше, як переділом ринку корупції, і зовсім не дискусією навколо ефективності реформ у сфері освіти.

«Все наукове співтовариство не сприймає Сергія Квіта не те щоб як міністра, його не сприймають навіть як ректора і вченого. Він завжди був маргіналом, виступав проти системи, а тепер раптом вирішив її очолити, — говорить співрозмовник видання «МИР» з «БПП». — Квіт шантажує Президента, тому що люди в Кабміні, з якими він ділився потоками від ліцензування та акредитації, гарантували йому безпроблемне перебування в кріслі міністра і «закриття» питань з президентською командою. А тепер Квіт відчуває себе «кинутим», тому що у Президента про такі домовленості Квіта з керівництвом Кабміну не чули».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини