"Підтримати"
Новини
Всі новини

ГПУ притягує до кримінальної відповідальності мера Запоріжжя

Як пише Радіо Свобода, Буряка підозрюють в незаконному звільненні директора департаменту житлово-комунального господарства міськради Валерія Безлепкіна.
ГПУ притягивает к уголовной ответственности мэра Запорожья

Прес-секретар мера Запоріжжя Ольга Мішок пояснила, що Безлепкіна звільнили через реорганізацію та ліквідацію посади директора департаменту ЖКГ. "Офіційно пану Безлепкіну про це було повідомлено, і також, як цього вимагає закон, йому була запропонована інша, вакантна у той час посада. Про що є лист, пан Безлепкін ознайомився з цим наказом від 25 травня 2015 року", - говорить Мішок.

У свою чергу Безлепкін каже, що йому не запропонували нову посаду, у зв'язку з чим він звернувся в ГПУ. "Згідно з чинним законодавством, Запорізький міський голова зобов'язаний надати мені вакантну посаду, які були у міській раді. Це посади директорів департаментів, директорів комунальних підприємств, але, зловживаючи своєю владою, він не надав посади, а звільнив мене в період лікарняного", - заявив він.

Найближчим часом мер Запоріжжя буде викликаний на допит у справі про звільнення директора департаменту ЖКГ.

Крім того, Буряк може стати фігурантом кримінального провадження щодо посадових осіб Запорізької міськради та металургійного комбінату Запоріжсталь, яке підозрюють у несплаті коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. За словами представника Генпрокуратури Владислава Куценко, в результаті цього бюджет міста не отримав 150 млн гривень.

У разі визнання судом Буряка винним у незаконному звільненні, йому загрожує позбавлення права займати посаду міського голови до трьох років або виправні роботи, повідомив Куценко.

"Якщо суд вибере друге покарання у вигляді 2 років виправних робіт, то запорожці зможуть спостерігати, як мер міста підмітає вулиці або підстригає газони", - додав прокурор.

Матеріал: НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини