"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Нідерландах пройде референдум щодо асоціації між Євросоюзом та Україною

В Нидерландах пройдет референдум по ассоциации между Евросоюзом и Украиной

Уряд Нідерландів буде змушений переглянути свою позицію щодо асоціацію між Євросоюзом та Україною, якщо громадяни на майбутньому референдумі висловляться проти ратифікації цієї угоди. Про це заявив глава МЗС Нідерландів Берт Кундерс.

«Закон про референдум свідчить, що уряду доведеться переглянути , якщо буде результат»
, — сказав міністр, зазначивши, що сам виступає за дану угоду. Як зазначив Кундерс, уряд вирішить, що робити, після оголошення результатів референдуму, пише Голос правди

Глава МЗС також знову підкреслив, що асоціація ЄС з Україною не є першим кроком до членства Києва в Євросоюзі.

На даний момент Нідерланди є єдиною країною Євросоюзу, яка не ратифікувала угоду про асоціацію України і ЄС. Про плани влади країни провести референдум, на якому буде обговорюватися це питання, стало відомо в жовтні 2015 року. Результати плебісциту, призначеного на 6 квітня 2016-го, будуть носити рекомендаційний характер і не є обов'язковими для виконання. Однак, якщо в голосуванні візьмуть участь не менше 30 відсотків населення, уряд країни має розглянути це питання і відреагувати.

Останні дані опитувань свідчать про те, що понад 55 відсотків голландців мають намір проголосувати проти угоди. За — 44,5 відсотка.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини