"Підтримати"
Новини
Всі новини

У прокуратурі Берліна розпочато розслідування проти журналіста Першого каналу з-за російської пропаганди

В прокуратуре Берлина начато расследование против журналиста Первого канала из-за российской пропаганды


Прокуратура Берліна почала розслідування відносно кореспондента російського Першого каналу Івана Благого. Журналісту загрожує до п'яти років тюремного ув'язнення.

Прокуратура Берліна зайнялася попереднім розслідуванням проти Івана Благого. Приводом послужив його репортаж про 13-річну дівчинку Лізу.

Про це повідомив німецький адвокат Мартін Лютле. У січні Лютле звернувся до прокуратури Берліна з клопотанням про перевірку законності сюжету, який вийшов в ефір Першого каналу. Автор сюжету Іван Благой розповів про історію передбачуваного зґвалтування в Берліні 13-річної російськомовної дівчинки мігрантами з арабських країн.

За словами Лютле берлінської прокуратуру "вивчають надані докази". На даний момент відносно Івана Благого існує "просте підозра", що необхідно для початку дізнання.

На Першому каналі був показаний сюжет про зґвалтування мігрантами дівчинки з негативними висловлюваннями її батьків і друзів щодо біженців.

На думку адвоката, показаний сюжет могли побачити тисячі російськомовних жителів Німеччини та репортаж сприяв розпалюванню міжнаціональної ворожнечі.

Сюжет Івана Благого не відповідав дійсності, так як після розслідування з'ясувалося, що Ліза переночувала у знайомих, тому що не хотіла повертатися до батьків у зв'язку з неуспішністю в школі.

Зараз прокуратура Берліна вивчає докази надані адвокатом і має намір провести розслідування з приводу сюжету російського журналіста, який проживає в Німеччині.

За даними Лютле, сюжет знятий у дусі російської пропаганди і служить для розпалювання міжнаціональної ворожнечі. За вчинені дії російському журналістові загрожує від трьох місяців до п'яти років тюремного ув'язнення, заявив адвокат.

Нагадаємо, що російські державні ЗМІ повідомляли про нібито масове зґвалтування групою мігрантів російськомовної 13-річної дівчинки з Берліна. Російські ЗМІ звинувачували німецьких силовиків у замовчуванні факту зґвалтування та выгораживании злочинців.

Після цього у берлінській прокуратурі заявили, що справа про "викрадення" і "зґвалтування" 13-річної російської дівчинки з Берліна групою мігрантів розкрито. За даними прокуратури, в ніч "викрадення" 13-річна дівчинка ховалася від батьків в будинку свого друга з-за проблем в школі.

За матеріалами ДНІ 24

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини