"Підтримати"
Новини
Всі новини

Юрій Бутусов: Мажорські ігри в п'яному стані за кермом призводять до трагедії

Юрий Бутусов: Мажорские игры в пьяном состоянии за рулем приводят к трагедии


Безкарність за кермом, п'яний спорт - "а мене ніхто не наздожене", "дивись, як я вмію", призводить до багатьох смертей, і найстрашніше - смертей невинних людей. Мажорські ігри в п'яному стані за кермом - це одна з найбільш смертельних звичок дітей багатих батьків, яка для нормальних людей представляє велику загрозу.

Юрий Бутусов: Мажорские игры в пьяном состоянии за рулем приводят к трагедии


"Четверо молодих дурнів на дуже високій швидкості каталися на БМВ по нічному Києву, на сигнали зупинити поліції не звертали уваги. Поліція була змушена відкрити вогонь на поразку по колесах машини, яка летіла на швидкості 190 кілометрів на годину і маневрувала по дорозі, і одна з куль влетіла в салон - 17-річний пасажир убитий. Всі четверо молодих людей в машині виявилися в стані алкогольного сп'яніння,"
- пише на своїй сторінці в facebook Юрій Бутусов.

Він зазначає, що цей випадок не єдиний:
"9 січня цього року "мажор" Станіслав Толстошєєв, син донецького бізнесмена, в районі "Леборежной" на швидкості не впорався з керуванням "мерседеса" і вилетів на тротуар і на смерть задавив жінку. Згадую, як в 2001-му син одного заступник міністра МВС на татовому броньованому "мерсі" повіз кататися п'яну компанію, і вилетів на зустрічну смугу, зіткнувся з таксі. Загинуло 7 осіб. І таких випадків повно, пишемо про них регулярно. У 2011-му мажорский рекорд швидкості поставив народний депутат Партії регіонів Микола Лісін - на своїй Ламборджині Гальярдо він мчав по Києву на швидкості 270 кілометрів на годину, поки машина не торкнулася бровки, і буквально відірвалася від дороги і влетіла в придорожній стовп".


Юрій Бутусов вважає "необхідним заохотити екіпаж, який застосував зброю, оскільки зброю застосовано правомірно, для зупинки правопорушників, які представляли значну загрозу життю і здоров'ю громадян".

"Винуватцем загибелі 17-річного хлопця в салоні БМВ є перш за все водій автомобіля, який не виконав законні вимоги співробітника поліції. Сподіваюся, суд визначить водія як співучасника загибелі людини, і покладе на нього максимально можливу компенсацію моральної шкоди за цю смерть."


"Ця трагедія повинна бути відома кожному любителю побухати і поганяти. Я б спеціально зобов'язав наклеїти інформацію про подію і про інших смертельних мажорских ДТП на дверях кожного нічного клубу і кожного ресторану, який працює допізна. Це була б розумна профілактика мажорских злочинів,"- додав Бутусов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини