"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Києві спалили автомобіль директора комунального підприємства

В Киеве сожгли автомобиль директора коммунального предприятия

У Києві невідомі спалили автомобіль директора КП "Плесо" Дениса Пікалова. Про це повідомив глава Департаменту благоустрою КМДА Дмитро Білоцерківець у своєму Фейсбуці.

"Це спалена машина директора КП "Плесо" Дениса Пікалова" - йдеться в повідомленні.

КП "Плесо" - комунальна організація Києва, яка займається благоустроєм, охороною, утриманням і експлуатацією водойм і земель водного фонду столиці.

"Те саме підприємство, на якому раніше активно заробляло колишнє керівництво, а це ліва оренда приміщень, торгівля, ліва штатка з гігантською кількістю не потрібних працівників корупціонерів, які обкладали підприємство, як якась зараза."
- пише Болоцерковец.

Дмитро припустив, з яких причин спалили автомобіль його колеги:

"Версії у мене особисто дві, а факти повинна встановити поліція і розібратися."

Перша версія - колишній 1-й заступник КП, який обіймав цю посаду дуже довго. Пару днів тому підходив і просив заспокоїти недбайливого на його думку директора, який не дає заробляти його ТОВкам на підприємстві(через оренду), а вимагає платити в бюджет виходячи з ринкових умов. Пропонував частку, партнерство і так далі, був посланий... Чим був вкрай не задоволений.

Друга версія - на КП йде реорганізація, директором почалася ще в 2015 році. Була виявлена ціла системна мережа браконьєрства і заробляння грошей через стягування плати з бажаючих громадян посмажити шашлик у зон біля води. Усім цим займалися частина рятувальників КП "Плесо". Неодноразово про це писалося в міліцію. Крім цього директор почав етап реорганізації служби порятунку з метою скорочення всесезонних працівників та економії бюджетних коштів в користь сезонних працівників і водолазів.

Простіше кажучи, нащо місту рятувальники-браконьєри і корупціонери ще й цілий рік, коли пляжний сезон з травня по жовтень і ці рятувальники за робочим функціям на пляжах все одно не працювали.

"Вірю в швидку реакцію поліції!"
- підсумував Білоцерківець

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини