"Підтримати"
Новини
Всі новини

Колишній Голова МВФ і партнер Пінчука звинувачується в шахрайстві

Бывший Глава МВФ и партнер Пинчука обвиняется в мошенничестве

У Франції поданий позов проти колишнього глави Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана. Екс-директор МВФ підозрюється в тому, що він шахрайськими діями розорив компанію Leyne, Strauss-Kahn & Partners (LSK), а її акціонери позбулися своїх коштів.

Подавцями позову є 60-річний інженер Ален Юрбаш і його дружина. У кінці серпня 2014 року подружжя вклала 1,14 мільйона євро на операцію по збільшенню капіталу фінансової компанії Leyne, Strauss Kahn & Partners. Її співзасновником і одним з двох керівників був Стросс-Кан.

Подружжя Юрбаш підкреслюють, що керівництво LSK, яке звернулася до них із пропозицією про вкладення капіталу, діяло обманними методами, приховуючи справжній стан справ - компанія була визнана банкрутом кілька місяців тому, в листопаді того ж року. В результаті краху LSK подружжя Юрбаш повністю позбулося вкладених коштів.

3 лютого 2015 року в ЗМІ з'явилося повідомлення, що екс-директор-розпорядник МВФ Стросс-Кан увійшов в члени наглядової ради банку Кредит Дніпро, який є власністю українського бізнесмена Віктора Пінчука. Крім відомого француза в наглядову раду української фінустанови увійшли Алекс Мунтян, Жан-П'єр Сальтьель і Андерс Ослунд.

Виплат від Стросс-Кана вимагають спільно і 156 колишніх вкладників, які проживають у різних країнах. Вони мають намір добиватися повернення їм 100 мільйонів євро.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини