"Підтримати"
Новини
Всі новини

Президент "Енергоатому" живе на одну зарплату

Президент "Энергоатома" живет на одну зарплату

Чи можливо в наш час прожити на одну зарплату? Дивлячись яка зарплата, скажете Ви і будете праві! Президент ДП НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський в 2015 році отримав 1,011 мільйона гривень доходу. І все це - зарплата.

Про це йдеться в декларації Недашковського, опублікованій на сайті "Енергоатому", пише Економічна правда.

Згідно з декларацією, вся сума доходу за 2015 рік - заробітна плата. Доходи членів сім'ї склали 66,3 тисячі гривень, вся сума це також заробітна плата.

Читайте на Infokava.com: Усіма гідроелектростанціями України керує ... зубний технік. ВІДЕО

Недашковський володіє квартирою в Києві загальною площею 212,2 квадратних метра і земельною ділянкою в Одеській області площею 504 квадратних метра. Крім того, президент "Енергоатому" задекларував легковий автомобіль Suzuki SX-4, 2012 року випуску з об'ємом двигуна 1586 кубічних сантиметрів. На банківських рахунках Недашковського зберігається 203,5 тисячі гривень. На рахунках членів його сім'ї - 10,4 тисяч гривень.

Президент "Енергоатому" також повідомив, що станом на 31 грудня 2015 року його готівкові заощадження склали 200 тисяч гривень, 20,8 тисяч євро і 12,6 тисяч доларів.

Як відомо, Недашковський вперше очолив Енергоатом у 2002 році. Згодом він ще двічі очолював держкомпанію - у 2005 році, коли український уряд формувався з членів "Нашої України" і БЮТ, і в 2008-му, коли Юлія Тимошенко вдруге стала прем'єр-міністром.
Недашковський встиг попрацювати на посаді керівника "Енергоатома" і після приходу до влади Віктора Януковича - він був звільнений з посади тільки в 2012 році.

У березні 2014 року, після втечі Віктора Януковича і призначення прем'єром Арсенія Яценюка, Недашковський очолив компанію в четвертий раз.
Юрій Недашковський вважається людиною соратника прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, народного депутата від "Народного фронту Миколи Мартиненка.

У квітні голова Держфінінспекції Микола Гордієнко, відкритим текстом назвав Миколу Мартиненка "смотрящим" за "Енергоатомом".

Читайте на Infokava.com: В Україну повернувся "смотрящий" часів Януковича, який чомусь зовсім не цікавий правоохоронним органам

"Енергоатом" є оператором чотирьох діючих АЕС України. Експлуатує Запорізьку, Південно-Українську, Рівненську і Хмельницьку станції з 15 енергоблоками, оснащеними водо-водяними енергетичними реакторами, загальною встановленою електричною потужністю 13,835 тис МВт.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме