"Підтримати"
Новини
Всі новини

Психологи: мріяти - шкідливо!

Психологи: мечтать - вредно!

Психологи з університету Нью-Йорка представили дані цікавого дослідження, яке дозволило зробити висновок, що мрії про щасливе майбутнє можуть стати причиною депресії.

Людям властиво мріяти про щасливе майбутнє, добробут, але у реальному житті найчастіше, на думку фахівців в області психології, мрійники стикаються з життєвими проблемами і труднощами. У них не вистачає сил, щоб подолати перешкоди, і в результаті психіка порушується, а мрії так і залишаються мріями.

Психологами проводилися різні експерименти за участю студентів, школярів, а також дорослих людей. Зустрічі з учасниками дослідження проводилися двічі і, як з'ясувалося в ході наукової роботи, всі випробовувані в момент першої зустрічі бачили своє майбутнє барвистим і дуже щасливим, але вже під час другої зустрічі вони були більш схильні до депресії порівняно з тими, хто про щастя і не мріяв.

Результатом таких досліджень став висновок, що мрії про щастя і благополуччя дуже часто заважають людям реально дивитися на речі і в результаті можуть призвести до пригнобленого стану і депресії.

За матеріалами: news.am

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини