"Підтримати"
Новини
Всі новини

Обличчям модного бренду стала дівчина з понівеченим обличчям. ФОТО

Лицом модного бренда стала девушка с изуродованным лицом. ФОТО

26-річна індіанка Лакшмі Аваргал, зовнішність якої в 2005 році понівечив знехтуваний залицяльник, стала новим представником бренду Viva n Diva. Фірма зняла дівчину в рекламному ролику, який демонструє лінійку жіночого одягу. Кампанію назвали Face of Courage («Обличчя мужності»).

Лицом модного бренда стала девушка с изуродованным лицом. ФОТО


Життя Лакшмі назавжди змінилася, коли їй було 15 років. Вона не захотіла виходити заміж за 32-річного чоловіка, який проявив до неї свою симпатію. Жених в пориві злості хлюпнув в дівчину суміш отруйних хімічних речовин. Юну красуню, облиту кислотою, дивом врятували від смерті, а її обличчя, груди і руки стали спотвореними.

Лицом модного бренда стала девушка с изуродованным лицом. ФОТО


Після трагедії Лакшмі зуміла не тільки духовно вистояти, але і проявити себе затятим захисником жінок, які теж стали жертвами кислотних атак з боку відкинутих шанувальників. А таких в країні чимало. Тільки за останні п'ять років в місцевій пресі з'явилося понад 150 повідомлень на цю тему. Індія вважається одним з лідируючих держав за кількістю злочинів, скоєних на тлі нерозділеного кохання.

За рік у країні здійснюється близько тисячі жорстоких нападів на дівчат. Владі навіть довелося обмежити вільний продаж сірчаної кислоти, але горделивых чоловіків це не зупиняє, як і перспектива провести решту життя у в'язниці.

Лицом модного бренда стала девушка с изуродованным лицом. ФОТО


Залицяльник Лакшмі Аваргал, як і інші злочинці, керувався принципом «Так не діставайся ж ти нікому». Але його план не спрацював. Дівчина перестала відчувати огиду до свого тіла, щасливо живе з коханим чоловіком і виховує дітей. А тепер вона ще й успішна модель. Виробник жіночого одягу Viva N Diva кинув виклик панує в Індії беззаконню.

Лицом модного бренда стала девушка с изуродованным лицом. ФОТО


«Ми представили красу з іншого ракурсу. Наша компанія намагається розширити визначення стилю і моди, яке сьогодні орієнтоване лише на ідеальну оболонку, не торкаючись внутрішньої привабливості. І ми закликаємо інших виробників створювати для цих прекрасних жінок, у яких вкрали красу, можливість відчувати себе впевненіше», - заявили представники Viva N Diva.

За матеріалами: medikforum

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини