"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Маріуполі водії маршруток знущаються над людьми похилого віку

В Мариуполе водители маршруток издеваются над пожилыми людьми

Пенсіонери в Україні відчувають себе людьми другого сорту. Маленькі пенсії, низький рівень життя, відсутність можливості забезпечити себе необхідними ліками і повна байдужість державних чиновників. Тепер до цього списку додалося ще приниження в громадському транспорті.

У редакцію mariupol.tv звернулася маріупольчанка Тетяна. Жінка стала очевидцем чергового факту хамської поведінки водіїв автобусів.

За словами Тетяни, водій 201 маршруту закрив двері «перед носом» старенької.

«Я чекала на свій автобус на зупинці ринок «Сонячний». Під'їхав 201 автобус. До нього попростувала бабуся старенька на ходунках. Бабуся вже довго стояла на зупинці. Автобус зачинив двері і помчав. Сказати, що старенька була в розпачі – не сказати нічого. З розмови стало зрозуміло, що це єдиний відповідний їй автобус. Ну як так можна з людьми поводитися»
, - говорить Тетяна.

За словами жінки, небайдужі люди допомогли старенькій сісти в наступний автобус.

«Я вже сіла у свій автобус і з вікна бачила, як група молодих людей повела бабусю до маршрутки. Скоріше всього, на цей раз їй вже не змогли відмовити у проїзді. Дуже обурює така поведінка водіїв. У них же самих є літні матері. Хіба так можна?»
, - обурюється жінка.

За словами Тетяни, її 68-річна мати регулярно потрапляє в подібні ситуації.

«Мама довго стоїть на зупинці, автобуси проїжджають спеціально подалі, щоб вона не встигла підбігти, а як тільки вона до нього дійде, а для неї це нелегко, автобус тут же закриває двері і їде. У неї ніяких пільг немає, вона платить за проїзд. І доводиться принижуватися і розмахувати на зупинці перед водієм 4 гривнями, щоб він хоч так зупинився»
, - розповідає Тетяна.

Все, чого хоче обурена маріупольчанка – щоб водії-хами отримували по заслугах.

«Треба припиняти це. Інакше вони так і будуть знущатися над літніми людьми»
, - говорить Тетяна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме