"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україну повернувся "смотрящий" часів Януковича, який чомусь зовсім не цікавий правоохоронним органам

В Украину вернулся "смотрящий" времен Януковича, который почему-то совсем не интересен правоохранительным органам
В Україну повернувся один з найодіозніших "смотрящих" часів Януковича, який досі не знаходиться в розшуку. Про це у своєму Фейсбуці пише журналіст Юрій Бутусов, посилаючись на джерела "Цензор.Нет".

"Іван Іванович" Аврамов широко відомий всім, хто за Януковича займався практично будь-яким видом бізнесу, який генерував великі фінансові потоки. Він був головним "схемщиком" головного президентського "наглядача", інкасатором всіх тіньових фінансових схем, які будувала сім'я в тих галузях економіки, де Янукович віджимав фінансові потоки силами кримінальних угруповань.

Іванющенко і Авромов є справжніми кримінальними авторитетами зі своїм статусом у кримінальному світі, а для вирішення своїх питань вони залучали наймані бандитські угруповання, які не зупинялися перед будь-яким свавіллям. Іванющенко та Аврамов були символами бандитської економіки Януковича.

Іванющенко потрапив під санкції ЄС, він у розшуку і в Україні. А ось Аврамов - не в розшуку. До нього немає претензій.

Свою контору на провулку Рильського Аврамов і Іванющенко назвали "офіс" - в цей "офіс" з усіх боків їхали бізнесмени, які були зайняті в енергетиці, горілці, спирті, торгівлі, імпорті й експорті, транспорті і сільському господарстві. Саме вражаюче - низка міністрів уряду, керівників правоохоронних органів.

Аврамов на волі - це справжній виклик правоохоронній системі України, і якщо він буде легалізований в нашій країні, то ніякої довіри до держави не буде. "Смотрящих" карати не просто, але необхідно - це кращий урок новим "смотрящим" .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини