"Підтримати"
Новини
Всі новини

Євросоюз схвалив доопрацьований проект судової реформи в Україні

Евросоюз одобрил доработанный проект судебной реформы в Украине"Сьогоднішнє голосування у Верховній Раді щодо конституційних поправок, що належать до судової влади, є важливим кроком на шляху зміцнення судової системи, підвищення її ефективності, забезпечення її незалежності та неупередженості, і боротьби з корупцією", - йдеться в комюніке представника ЄВС, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Повідомляється, що процес, здійснений у 2015 році в Конституційної комісії і відповідних робочих групах, був інклюзивним. Пройшли консультації з громадянським суспільством та експертами.

У Брюсселі прийняли до відома, що українська влада скористалися думкою Венеціанської комісії Ради Європи та врахували значну частину її рекомендацій.

"Реформування судової системи у відповідності з європейськими стандартами є давнім зобов'язанням, яке буде сприяти консолідації верховенства права і яке є ключовою умовою успіху проведених політичних і економічних реформ в Україні. Це має принципове значення для українського народу"
, - сказано в комюніке.

Матеріал: НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини