"Підтримати"
Новини
Всі новини

Агілера продемонструвала зміни своєї фігури в Women's Health

Агилера продемонстрировала изменения своей фигуры в Women's Health"Матері постійно мають забезпечувати комфорт вдома, - говорить Агілера, - ми чекаємо, коли завагітніємо, народимо дитину і годуватимемо її грудьми. Ми хочемо і виглядати при цьому гарно, чи не так? Залучайте до цього ваших чоловіків чи хлопців. Тому що ми повинні повернути сексуальність та зберегти неповторність у спальні"

"Це дуже великий список", - говорить зірка.

Наразі Крістіна Агілера виховує 8-річного сина Макса від шлюбу з Джорданом Братманом, та однорічну доньку Самер Рейн від нареченого Метью Раттлера, а також встигає бути тренером на шоу The Voice.

Агілера говорить, що розслабитися їй допомагає йога.
Агилера продемонстрировала изменения своей фигуры в Women's Health

"Виховувати дітей - це щастя, я люблю своїх дітей, але жінки мають знайти час, щоб побалувати себе", - говорить Агілера, - коли у когось народжується дитина, перше, що я питаю: ок, а в тебе є час піклуватися про себе?"

Агілера говорить, що материнство це радість її життя.

"Присягаюсь, я думаю, якщо б не назвала доньку Самер, то дала б їй ім'я Радість. Тому що вона освітила мою кімнату і випромінює світло та щастя", - говорить співачка.

Щодо схуднення Агілера казала наступне:
Агилера продемонстрировала изменения своей фигуры в Women's Health

"Я б сказала будь-якій жінці: "не мучте себе", - говорить співачка, - я не сиджу на дієті і не мучаюсь, щоб повернути струнке тіло. Я насолоджуюсь життям, вдумливо та обережно, але у гармонії з собою та з тим, що маю".


Матеріал: gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини