"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кілька десятків шведських дітей опинилися в рядах бойовиків ІД

Несколько десятков шведских детей оказались в рядах боевиков ИГ

Багато громадян Швеції вирушили в ряди терористів "Ісламської держави" разом зі своїми дітьми. За оцінками Національного координатора по боротьбі з насильницьким екстремізмом йдеться про сорок, приблизно, хлопчиків і дівчаток у віці до 10 років.

"Число це дуже занижено, - вважає Яссін Экдаль, секретар Комітету національного координатора, - я думаю, що таких дітей набагато більше."

Є й категорія самотніх жінок, які виїхали до Сирії та Іраку, які народили там дітей від солдатів ІД. Ці діти теж шведські громадяни, якщо їх мати має громадянство Швеції. Деякі з цих дітей прожили на територіях, контрольованих терористами від півроку до двох років.

"Вбивства вони сприймають як частину повсякдення, вони жили під бомбардуваннями, і навчилися виправдовувати вбивство іновірців. Були випадки, коли діти ставали свідками зґвалтування своїх матерів"
, - говорить Яссін Экдаль, передає Радіо Швеція. Батьки цих дітей, на відміну від сирійських біженців, не звертаються найчастіше за допомогою до фахівців, іноді діти змушені мовчати про пережите.

"Все це часто проявляється в їх нездорових іграх, в яких постійно присутні смерті і відрізані голови. Їх будні: жахи, страх, відчай і, перш за все, агресія"
, - сказав в інтерв'ю Ekot, редакції новин Шведського радіо, Яссін Экдаль.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини