"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Таїланді слон убив туриста з Шотландії

В Таиланде слон убил туриста из Шотландии

Трагедією для 36-річного туриста з Шотландії обернулася прогулянка верхи на слоні по джунглях на острові Самуї в Таїланді. Знервована тварина розтоптала іноземця, серйозно поранивши погонича.

Про це повідомила поліція провінції Сураттхані, розташованої на півдні королівства, передає ТАСС. Інцидент стався під час групової прогулянки на слонах. Покататися на слоні турист з Шотландії вирішив разом зі своєю 16-річною дочкою. Під час подорожі туристи захотіли зробити фотознімок, і махута (погонич) спустився зі слона, взявши фотоапарат. Однак тварина несподівано прийшла в лють, ударивши свого погонича бивнем у груди, скинула туристів зі спини.

Після цього скажений слон почав топтати шотландця, а також наносити йому удари бивнями. Від отриманих ран чоловік помер на місці. Його дочка дивом не постраждала. Поліція провінції Сураттхані розслідує цю подію.

Як повідомляють у правоохоронних органах, очевидці розповіли про те, що незадовго до трагедії погонич досить жорстко поводився зі слоном, який відмовлявся йому підкоряться. Можливо, подібне звернення спровокувало тварину на агресію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме