"Підтримати"
Новини
Всі новини

Рік тому від нас пішов по-справжньому народний артист

Год назад от нас ушел по-настоящему народный артист

Вже рік Андрій Кузьменко дивиться на нас з фотографій і співає із записів на відеоплівках. Легенда українського року Кузьма писав пісні, на яких виросло ціле покоління. Він був по-справжньому народним артистом.

До своєї слави лідер гурту "Скрябін" ставився завжди спокійно та з іронією. Якось, в інтерв'ю ведучій Катерині Осадчій, він зізнався, що пафос - це не його історія.

"Я не претендую на літаки, яхти. Мені не потрібні списки "Форбс", премії. Мені кайфово, я навчився жити в тому достатку, який я маю"
, - зізнався тоді Андрій.

Простий у житті, простий – на сцені. У своїх піснях Кузьма не боявся відкрито "стібатися" з "вершків суспільства". Сама його присутність перетворювала все на свято. Артист любив посміятися не тільки з інших, але й з себе.

Ще малим Кузьма мріяв стати водієм сміттєвоза. На думку артиста, це дуже романтичне заняття. Але ні водія, ні стоматолога, як хотіла мама, із Кузьми не вийшло. Хлопець почав писати музику. Але робота і музика завжди були лише на другому місці у житті Кузьми. Перше – належало родині: коханим донечці Барбарі та дружині Світлані.

З родиною об'їздив півсвіту. Завжди у пошуках пригод, невгамовний Кузьма і у подорожах був дуже оригінальним. Українське літо їхав зимувати на Північний полюс. Музикант, мандрівник, жартівник, мрійник, людина з широкою душею - таким пам'ятають Кузьму друзі. Таким знають його шанувальники. Таким він залишиться назавжди у наших серцях.

За матеріалами: ТСН

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме