"Підтримати"
Новини
Всі новини

Тіна Кароль з українською діаспорою в Лондоні заспівали Гімн України. ВІДЕО

Тина Кароль с украинской диаспорой в Лондоне спели Гимн Украины. ВИДЕО

Сольний виступ Тіни відбувся в британському концертному залі TROXY. Артистка представила прем'єру своєї сольної програми "Вибране", лейтмотивом якої стали кращі номери всіх її сольних концертів за 10 років на сцені.

З підмостків британського концертного залу звучали кращі хіти Кароль: "Здатися ти завжди встигнеш", "Пам'ятаю", "Життя триває", "Намалюю тобі зорі", "Я все ще люблю", "Україна - це ти".

"Любити і прославляти свою країну, де б я не виступала - це моє покликання"
, - сказала співачка перед виконанням пісні "Роди, Боже" з музичного фільму "Різдвяна історія".

Артистка тричі виходила на біс. Під бурхливі овації в одному з найбільших концертних залів Лондона Кароль виконала гімн України. Співачка не змогла втриматися і встала на коліна прямо на сцені, пише КП в Україні. Глядачі, які прийшли на концерт народної улюблениці у вишиванках і з українськими прапорами, підтримали співачку зі сльозами на очах.Тіна Кароль багато спілкувалася з глядачами під час концерту. Вона розповідала про різдвяний фільм, повторювала, як важливо любити і цінувати коханих, а також поважати ту країну, в якій ти живеш.

"Поки живі наші традиції - жива країна"
, - сказала співачка на концерті.

Слідом за Лондон свою Ювілейну програму "Вибране" Тіна Кароль покаже своїм шанувальниками в Латвії, Білорусі та Америці. Саме там відбудуться її сольні концерти в лютому і березні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини