"Підтримати"
Новини
Всі новини

Боротьба з контрабандою: СБУ проводить спецоперацію по виявленню схованок в пасажирських поїздах. ВІДЕО

Борьба с контрабандой: СБУ проводит спецоперацию по обнаружению тайников в пассажирских поездах. ВИДЕО

Служба безпеки України опублікувала відеозапис обстеження пасажирського вагону на предмет наявності там схованок. Відомство у взаємодії з іншими правоохоронними органами проводить на залізниці профілактичну операцію "Магістраль" для боротьби з контрабандою.

На відео показаний процес огляду вагона, який проходив на вагонній дільниці станції Київ-Пасажирський. Співробітники СБУ демонтували спеціальні тайники для нелегального перевезення товарів через кордон.Відзначається, що з початку року вже було відкрито одну кримінальну виробництво за незаконне поводження зі зброєю, два виробництва за контрабанду наркотиків та один - за порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю.

Крім того, було вилучено 1200 патронів до вогнепальної зброї та майже три тисячі пачок сигарет, повідомляє ЦТС. Прийнято рішення про зняття з посад 11 працівників поїзних бригад та заборонено в'їзд в Україну 54 особам, у тому числі з підробленими штампами та недійсними документами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини