"Підтримати"
Новини
Всі новини

Знайшлися гроші, які зниклі з благодійного рахунку Жанни Фріске

Нашлись деньги, пропавшие с благотворительного счета Жанны Фриске

Історія з грошима, зібраними шанувальниками Жанни Фріске на її лікування, прийняла несподіваний поворот. Як відомо, минулого тижня «Русфонд» направив до Слідчого комітету РФ заяву з проханням про порушення кримінальної справи у зв'язку з розкраданням коштів з рахунку Фріске.

Будучи благодійною організацією, фонд не міг більше року зберігати на своїх рахунках гроші, пожертвувані на лікування співачки: вся сума (більше 25 мільйонів рублів) була спрямована на рахунок артистки. Згодом «Русфонд» отримав звіт про те, як були витрачені трохи більше 4 мільйонів рублів з цих коштів, а про ще 21 мільйон ніякої інформації надано не було, пише elle.ru

Читайте на Infokava.com: Благодійний фонд заявив про зникнення грошей, зібраних на лікування Жанни Фріске

В ході розслідування з'ясувалося, що батько Жанни Фріске ніяких маніпуляцій з коштами на рахунку дочки не здійснював — ні перекладів, ні знять. Зате чоловік співачки Дмитро Шепелєв робив великі грошові перекази за кордон, конвертуючи рублі в долари. Зокрема, було відстежено три перекладу, скоєних телеведучим: 170 тисяч доларів в Німеччину, 104 тисячі в Нью-Йорк і 180 тисяч у Лос-Анджелес — ні по одному з них Шепелєв не надав звіту «Русфонду».

Втім, важливо відзначити, що гроші могли бути переведені на лікування співачки, яке проходило в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Гамбурзі. Тепер слідчим належить встановити, чи за прямим призначенням були витрачені ці кошти. Якщо ні, Дмитру Шепелєву загрожує кримінальний строк з позбавленням волі до восьми років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини