"Підтримати"
Новини
Всі новини

Використання дітей для секс-роботи та рабства - такі наслідки міграційної кризи

Использование детей для секс-работы и рабства - таковы последствия миграционного кризиса


В ЄС зникли 10 000 дітей біженців - Європол

Кримінальна спецслужба ЄС попереджає, що європейські банди спеціалізуються на використанні неповнолітніх для секс-роботи та рабства. Відомо, що частина дітей потрапила в сексуальне рабство в Угорщині та Німеччині. Однак точно зрозуміти, про яку кількість юних біженців йде мова в даному випадку, не можливо.

За даними кримінально-розвідувального агентства ЄС принаймні 10000 безпритульних дітей-біженців зникли після прибуття в Європу. Багато хто з дітей потрапили в руки синдикатів організованої торгівлі людьми.

Керівник Європолу Брайан Дональд повідомив, що тільки в одній Італії зникли 5 000 дітей. Ще близько 1 000 малолітніх біженців зникли у Швеції. При цьому видання відзначає, що діти складають приблизно 27% від загального числа прибуваючих мігрантів в Європу. Мова йде приблизно про 270 тисяч дітей.

На думку Дональда, діти, що прибувають в ЄС, стають мішенню для організованих злочинних угруповань, які використовують їх у своїх цілях.

Однак не всі зниклі діти, на думку Європолу, потрапили в руки злочинців. "Ми просто не розуміємо, де вони", - сказав Брайан Дональд.

"Можна сказати, що ми шукаємо близько 10 тисяч дітей. Не всі вони потрапили в руки злочинців — хтось зустрівся тут з родичами і знаходиться у них. Але ми не знаємо, де вони, з ким вони і що роблять", — заявив глава адміністрації Європолу.

Использование детей для секс-работы и рабства - таковы последствия миграционного кризиса


У Європолі підтвердили встановлені випадки сексуальної експлуатації дітей-біженців. В останні півтора року в Європі активно розвивається бізнес з торгівлі людьми, у Німеччині та Угорщині є в'язниці, де всі ув'язнені — засуджені за злочини, пов'язані з міграційним кризою.

При пошуку дітей правоохоронці стикаються з закритістю спільнот мігрантів. "Якщо навіть з дітьми щось відбувається, це питання не виноситься за межі цих груп", — підкреслив Брайан Дональд.

За матеріалами NEWS 2

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини