"Підтримати"
Новини
Всі новини

Верховна Рада зважилася на арешт народного депутата України Сергія Клюєва

Верховная Рада решилась на арест народного депутата Украины Сергея Клюева

28 січня Верховна Рада з третьої спроби дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Сергія Клюєва.

При першому голосуванні відповідну постанову підтримало 222 народних обранця, при повторному – 225. Лише з третьої спроби 231 депутат проголосував «за». У сесійній залі при цьому було зареєстровано 249 нардепів.

Постанову про згоду на затримання і арешт Сергія Клюєва підтримали 228 парламентаріїв, повідомляє Infokava.com з посиланням на кореспондента Hubs.

Доповідь про необхідність прийняття даних постанова перед парламентом зачитав заступник Генерального прокурора Юрій Севрук. Він зазначив, що Сергій Клюєв звинувачується в тому, що він, разом з Віктором Януковичем «розробив план дій, спрямований на легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом», — зокрема мова йшла про ділянку землі в Межигір'ї.

Нагадаємо, Верховна Рада позбавила Клюєва депутатської недоторканності ще 3 червня (за це проголосували 287 депутатів), і тоді ж дала згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності. В цей же день Клюєв намагався виїхати до Австрії, але його не випустили прикордонники. 4 червня він не з'явився на допит, і 8 червня СБУ оголосила Клюєва в розшук. За деякими даними, Клюєв виїхав через контрольовану «ДНР» або «ЛНР» територію у Росію.

16 червня Генпрокурор Віктор Шокін звернувся до Верховної Ради з поданням про дачу згоди на арешт Клюєва. Але в листопаді Генпрокуратура відкликала подання для доопрацювання.

Лише 3 грудня в парламент надійшло доопрацьоване подання Генпрокурора на затримання і арешт Сергія Клюєва.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини