"Підтримати"
Новини
Всі новини

Генеральські звання - щедрий подарунок від президента України

Генеральские звания - щедрый подарок от президента Украины


В останній день 2015 року Порошенко закритим указом присвоїв генеральські звання антикорупційному прокурору, начальнику особистої охорони, заступникам генпрокурора.

31 грудня 2015 року президент підписав указ №735/2015 про присвоєння ряду звань.

Зокрема, заступнику генпрокурора України – головному військовому прокурору, старшому раднику юстиції Анатолію Матіосу було присвоєно звання державного радника юстиції II класу, яке відповідає званню генерал-лейтенанта. Як відомо, А. Матіос мав звання генерал - майора СБУ.

30-річному заступнику генпрокурора - начальнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, старшому раднику юстиції Назару Холодницкому присвоєно звання державного радника юстиції ІІІ класу, яке відповідає званню генерал-майора.

36-річному заступнику генпрокурора, старшому раднику юстиції Роману Говді, який також претендував на посаду голови антикорупційної прокуратури і раніше обіймав посаду прокурора Одеської області, присвоєно звання державного радника юстиції ІІІ класу, яке відповідає званню генерал-майора.

Начальнику Служби безпеки президента України Управління державної охорони України Юрію Федорову присвоєно звання генерал-майора. Федоров працював в особистій охороні Порошенко ще під час перебування останнього секретарем РНБО і був його помічником, коли Порошенко був народним депутатом. За даними джерела АП, за останні півтора року по лінії військкомату Федоров вже двічі отримував звання достроково – підполковника та полковника.

Відомо, що в списку на присвоєння звань є ці чотири чиновника. Повний список отримати не вдалося, оскільки указ президента закритий.

Н.Холодницкий і А. Матіос підтвердили інформацію про присвоєння їм звань, однак, зазначили, що дізналися про це в середині січня. Кожен отримав лише витяг з указу президента № 735, а повного списку чиновників, які отримали звання, вони не бачили.

Виникає кілька питань:

1. Чому указ є закритим?
2. За які заслуги ці чиновники отримали звання, особливо позачергові?
3. У зв'язку з чим була порушена традиція присвоєння звань двічі на рік – до Дня Незалежності і в професійні свята?
4. Якщо присвоїли звання до Нового року, то варто чекати нового указу про присвоєння звань до Дня Святого Валентина?

За матеріалами DT.UA

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини