"Підтримати"
Новини
Всі новини

Прокуратура опублікувала "відеодоказ" вимагання хабара активістом "Дорожнього контролю". ВІДЕО

Прокуратура опубликовала "видеодоказательство" вымогательства взятки активистом "Дорожного контроля". ВИДЕО

Обласна прокуратура оприлюднила відео, на якому, нібито, представники Дорожнього Контролю, у тому числі нині затриманий Віталій Косенко, вимагає хабар у розмірі 6 тисяч доларів і фактично отримує півтори від працівника нацполиции. Гроші нібито вимагали за неопублікування відео ДК, на якому поліцейський вимагає хабар. В обласній прокуратурі повідомили, що зараз відкрито відразу два виробництва відносно представника правоохоронних органів і журналіста ДК.

Прокуратура запевняє, що блогер і журналіст Віталій Косенко вимагав хабар у даішників в обмін на компрометуюче даішників відео, де вони брали хабар.

Читайте на Infokava.com: У Запоріжжі заарештований журналіст "Дорожнього Контролю". ВІДЕО

На доказ прокурорські опубликовали це:Читайте на Infokava.com: Суд обрав запобіжний захід незаконно затриманому журналісту "Дорожнього контролю". ВІДЕО

Дуже неякісний відеоряд без початка і кінця, грошей в кадрі взагалі немає, ясно лише, що Віталій обіцяє комусь видалити якесь відео. Тобто, змонтували гірше, ніж з Мосийчуком - а значить відео не підкріплює обвинувачення, викликаючи, швидше питання, ніж даючи відповіді. А для суду це відео взагалі ні про що.

Архів журналіста

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме