"Підтримати"
Новини
Всі новини

Подорожі по Європі без паспортного контролю будуть припинені на два роки

Путешествия по Европе без паспортного контроля будут прекращены на два года

Міністри внутрішніх справ вирішили відновити кордони в Європі через наплив біженців. Подорожі по Європі без паспортного контролю будуть припинені на два роки, поки Брюссель придумає, як зупинити наплив іммігрантів в ЄС.

Про це повідомляє The Times, додаючи, що Брюсселю запропонували призупинити дію Шенгенської угоди і відновити ретельні перевірки на кордонах у той час, поки чиновники працюють над планом про виключення Греції із зони вільного пересування, оскільки вона не змогла зупинити або зареєструвати сотні тисяч іммігрантів.

Тепер Єврокомісія працюватиме над надзвичайними заходами для установки нової систему прикордонного контролю для перекриття шляху мігрантам з Греції до Німеччини через Балкани, пише uagolos.com

Також вивчається пропозиція бельгійської сторони побудувати табір ЄС для затриманих іммігрантів, який би вміщував чверть мільйона людей. Тут біженці зможуть жити, поки їх справи про надання притулку розглядатимуться.

Рішення про призупинення дії Шенгенської угоди було ухвалене міністрами внутрішніх справ ЄС і стало ударом для об’єднання. Бо Єврокомісія просила зберегти кордону 26 країн відкритими, оскільки це “найбільше досягнення союзу”. Нідерландський міністр з питань міграції Клаас Дійкофф пояснив, що в Шенгенській угоді буде змінена стаття 26, яка передбачає можливість тимчасового відновлення прикордонного контролю на півроку. Це дозволить закрити європейські кордони до двох років. “Якщо прикордонний контроль буде поновлено на два роки, буде важко знову його скасувати”, прокоментував The Times неназваний європейський чиновник.

Нагадаємо, під час дискусії в Давосі, присвяченому міграційному кризі ЄС, європейські політики відзначили, що біженці з Близького Сходу і Північної Африки використовують країни Південної і Центральної Європи як транзитні. Більшість мігрантів намагаються потрапити в Німеччину, Австрію, Швецію – держави з найбільш високими соціальними стандартами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини