"Підтримати"
Новини
Всі новини

Персонал в шведських притулках для біженців не відчуває себе в безпеці

Персонал в шведских приютах для беженцев не чувствует себя в безопасности

Після вбивства молодої жінки, яка працювала в HVB (будинку для лікування і проживання), переробленому під притулок для біженців в Мельндалі, б'є тривогу профспілка: співробітники притулку не відчувають себе в безпеці

"Це - трагедія", - сказав прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен, в зв'язку з убивством 22-річної жінки у притулку для біженців у понеділок.

15-річний біженців затриманий поліцією за підозрою у вбивстві. Сьогодні стане ясно, чи буде він взятий під варту, повідомляє Радіо Швеція

Одночасно, профспілка Vision повідомляє, що персонал, який працює в таких HVB-будинках (будинках, призначених для лікування і проживання наркоманів, але пристосованих тепер під приются для біженців), не відчуває себе в безпеці. Більше третини - 38 % - дають таку відповідь на запитання анкети. Анкетування проведено фірмою моніторингу Novus ще восени минулого року.

Більше половини повідомляє, що зросла навантаження. З-за виріс поміж великої кількості підлітків-біженців, які прибувають без батьків.
Багато відчувають себе погано, особливо вечорами, вночі і рано вранці, коли працювати доводиться поодинці.

Інше опитування, проведене серед персоналу восени минулого року, показує, що більше половини опитаних, а саме 54,5% з 250 опитаних (пише сьогодні газета Свенська Дагбладет), зазнавали погроз і насильницьких дій на своїх робочих місцях.

Газета VLT (Vestmanlands Läns Tidning) опублікувала дані про те, що і поліцейські, які прибули на місце події (приблизно 10 чол.), теж не відчували себе в безпеці, і, у ситуації, яка, за їхніми відчуттями була пов'язана з загрозою їх життю, були змушені покинути приміщення через запасний вихід.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини