"Підтримати"
Новини
Всі новини

Завтра біля будівлі Мінкультури в Києві зберуться "шалені піонери"

Завтра у здания Минкультуры в Киеве соберутся "безумные пионеры"

У середу, 27 січня, до Міністерства культури прийдуть шалені піонери, щоб подякувати міністерству за підтримку окупаційної культури в Україні та вручити керівництву міністерства пам’ятну нагороду.

У такий спосіб громадськість висловить свій рішучий протест проти занонсованого керівництвом Мінкульту повернення артистів-рашистів на екрани. Так, нещодавно в коментарі одному з телеканалів заступник міністра культури України Ростислав Карандєєв заявив, що деякі фігуранти «чорного списку» стали рашистами-українофобами «по глупості, а іноді під тиском», тож список заборонених в Україні артистів-рашистів потребує коригування й над цим уже працює Держкіно. Щоб дозволити в Україні показувати рашистів, навіть плануються зміни до законодавства.

У сюжеті телеканалу необхідність виключення деяких рашистів з «чорного списку» обґрунтовують «вимогами громадськості», але дивним чином забувають, що саме громадськість неодноразово вимагала заборонити показ артистів-рашистів, які відзначилися антиукраїнськими заявами чи діями, саме громадськість склала свій список з 600 рашистів, який передала до Мінкульту та СБУ. А влада за два роки війни спромоглася заборонити показ лише 83 рашистів.

Громадські активісти обурені боягузливою та непослідовною реакцією української влади на спроби антиукраїнських сил знехтувати законом і повернути в український інформаційний простір артистів-рашистів. Нагадаємо, раніше Опозиційний блок звернувся до суду, щоб оскаржити заборону деяких російських акторів. Активісти передадуть керівництву Мінкульту звернення з вичерпним обґрунтуванням, чому артисти-рашисти є шкідливими для національної безпеки України.

"Друзі та однодумці, запрошуємо на акцію проти повернення артистів-рашистів на екрани! Хто має піонерські галстуки, вимпели та горни (ну раптом smile ) — прихопіть!"
- йдеться в запрошенні.

Бойкот російського кіно

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини