"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дніпропетровськ: Вечір пам'яті Кузьми Скрябіна

Днепропетровск: Вечер памяти Кузьмы Скрябина


Дніпропетровські студенти підготували концерт в пам'ять про Кузьму. 2 лютого 2015 року в Криворізькому районі, біля села Лозуватка, сталося зіткнення позашляховика, в якому знаходився співак, і вантажівки. Від отриманих травм Андрій Кузьменко, більш відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув на місці події.

Студенти ДУАН (колишній ДУЕП) підготували концерт для городян, щоб вшанувати пам'ять Андрія Кузьменка. Відомий музикант загинув в автокатастрофі рік тому.

Як розповідає заступник голови студради ДУАН Коновалова Ксенія, що в концерті беруть участь студенти всіх факультетів без винятку.

Днепропетровск: Вечер памяти Кузьмы Скрябина


"Цей концерт - данина великому музиканту, який так несподівано покинув цей світ. Його пісні - це пазли, складаючи які, ми можемо побачити життя навколо нас"
- сказала заступник голови студради ДУАН Коновалова Ксенія.

Студенти нагадують, що концерт безкоштовний і двері відкриті для всіх бажаючих.

2 лютого о 15.30 в актовій залі ДУАН пройде вечір пам'яті Кузьми Скрябіна.

Днепропетровск: Вечер памяти Кузьмы Скрябина


"Сподіваємося побачити не тільки наших студентів, а і взагалі жителів усього міста. У програмі концерту ми постараємося не тільки охопити творчість Андрія Кузьменка, але і розповісти про найяскравіші моменти в його житті. Приходьте! Вшануймо пам'ять великого музиканта разом,"- поточнила Ніколь Новицька, голова мистецького сектору ДУАН.

За матеріалами Сайт міста Дніпропетровська

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме