"Підтримати"
Новини
Всі новини

Шацьких готовий судитися з "Говерлою"

Шацких готов судиться с "Говерлой"


Максим Шацьких залишив "Говерлу" півроку тому, але зароблених грошей не отримав до цих пір.

Шацьких готовий судитися з "Говерлою" в лозаннському суді з-за боргів по зарплаті. Екс-гравець ужгородського клубу не розуміє, навіщо потрібні такі команди.

"Мені незрозуміло, навіщо такі клуби як "Говерла" потрібні. Люди витратили на них своє здоров'я, час, відпрацювали за контрактом всі домовленості, але нічого не змінюється. При цьому вже стільки часу пройшло. Є футболісти, які пішли з "Говерли" два-три роки тому, але нічого їм ніхто не виплатив. Суди при цьому всі виграні. Так, зняли з них очки, але кому від цього легше? Треба їх якось примушувати розплачуватися. Але поки нічого не відбувається, і я сумніваюся, що буде відбуватися в найближчому майбутньому".


"Добре, що "Говерлі" зараз Ігор Михайлович (Суркіс, – Прим.) віддав гравців. У них зараз тільки кілька гравців, яким потрібно платити гроші. Якщо ви так любите футбол і хочете зберегти команду, віддавайте тоді старі борги. Навіщо потрібна команда, яка мучить і себе, і інших особисто я зрозуміти не можу".


"Чи готовий я іти до Лозанні? Так, готовий. Нещодавно Маріус Нікулае виграв процес у Лозанні – і "Говерлі" заборонили заявляти нових гравців",
– сказав Шацьких під час онлайн-конференції.

За матеріалами Закарпатський кореспондент

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме