"Підтримати"
Новини
Всі новини

17-річному підлітку поліція Канади висунула звинувачення в 4 вбивствах

17-летнему подростку полиция Канады предъявила обвинение в 4 убийствах


Канадська поліція в суботу, 23 січня, пред'явила звинувачення 17-річному підлітку за чотирма епізодами вбивства першого ступеня і семи епізодів замаху на вбивство в ході масового розстрілу.

Співробітники поліції Канади не оголошують ім'я злочинця, оскільки підліток не досяг повнолітнього віку, тому афішувати його ім'я і прізвище не можна за законом.

Масове вбивство відбулося 22 січня. Низка вбивств почалася в будинку юнака, там він застрелив двох своїх братів, одному з них виповнилося 13 років, іншому – 17. Цих жертв злочинцеві здалося мало, і він відправився в школу, де кульові поранення від зброї підлітка отримали дев'ять людей. Семеро з них госпіталізовані, двоє – вчитель і його асистент загинули.

Як виявилося, вбита працівниця школи була дочкою місцевого мера.

Підозрюваний був арештований в школі в п'ятницю в другій половині дня. Поліція повідомила, що у них немає даних про мотив злочину, і відмовилася розповісти, який тип вогнепальної зброї був використаний при розстрілі.

Школа знаходиться у віддаленому поселення корінних жителів Канади, чисельністю менше 3 тисяч чоловік, де майже всі один одного знають.

Як зазначає , що для цієї віддаленої місцевості, де переважно проживають корінні жителі та метиси, характерна економічна відсталість, злиденність, 20-відсоткове безробіття, перенаселеність, насильство в сім'ї, високий рівень самогубств і наркоманії.

За матеріалами Свіжі новини

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме