"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Дніпропетровську організовані пункти обігріву

В Днепропетровске организованы пункты обогрева


У Дніпропетровську до сильних морозів готові: погрітися можна у наметах, мобільних пунктах, а ще у восьми спеціальних трамваях і тролейбусах.

У Дніпропетровську та області розгорнули 200 пунктів обігріву. Про це повідомив начальник управління цивільного захисту Сергій Коваленко.

Обіцяні синоптиками двадцятиградусні морози вже зовсім близько і в Дніпропетровській області вирішили підготуватися до зустрічі. Стовпчик термометра перевалив за -10 градусів, тому рятувальники подбали і про жителів міста. Замерзлих жителів області пригощають гарячим чаєм і при необхідності надають медичну допомогу.

"Кожна громада області самостійно приймала рішення про те, скільки відкрити пунктів обігріву, та де саме їх розмістити, - зазначив начальник управління цивільного захисту Сергій Коваленко. - Погрітися там може кожен охочий".

Більше всього в області працює стаціонарних пунктів обігріву — 171. Вони знаходяться в центрах соціального обслуговування, товариства "Червоного Хреста" і лікарнях.

В людних місцях Дніпропетровська та Кривого Рогу цілодобово працюють мобільні пункти обігріву. У Кривому Розі зігрітися можна ще у восьми спеціальних трамваях і тролейбусах, які служать "теплими пунктами" і курсують по місту цілодобово.

За матеріалами Сайт міста Дніпропетровська

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини